Ürgnaine

"Tunnusmärgid, mida tõeline naiselikkus välistab, on: kuiviklikkus, tundetuimus, väljakurnatus, kõlbeline lodevus, depressioon, peakaotus, enese pettalaskmine, suukorvistatus, frigiidsus. Elutervete vaistudega naine ei lase end hirmutada, ei jää oma arngus seisma, ei mineta inspiratiivsust ega vaimuelevust, ta ei kaota hingeküllust ega tähendusrikkust, ta ei lange häbisse ta ei turtsu ega särtsu, ta ei mängi lehtsaba ega kleepu kellegi külge, ta ei kaota loovust, ta ei lase end sisse mässida ega hullutada. 

Normaalne naisterahvas ei tunne end jõuetuna, ta ei kõhkle alatasa ega värise, ei lähe ummikusse ja julgeb lõpuni minna, ta ei soovi loobuda oma loovast elust kellegi teise kasuks. Ta ei eralda end kaitsekraaviga oma semudest, töökaaslastest, ega sõpradest, ta ei mõtlegi taluda oma elurütmi segilöömist, ta ei põgene iseenda eest, ta pole inertne ega ebakindel, ei löö vankuma, ta suudab kõndida omapead ja aduda oma piire./.. " 
Jagan teiega pildilist videot "Ürgnaine"
Tegemist on minu loetud katkendiga minu jaoks G. Estes suurteosest "Naised, kes jooksevad huntidega". See on mõeldud eelkõige naistele, kes on enda kaotanud, või pole veel leidnud. 

Eelmine
Haav
Järgmine
Millal vaimseks saadi?

Vastused puuduvad

Email again: