Psühhedeelikumid vs narkootikumid

Meis kõigis on peidus arvukad tajumuslikud kogemused, millega me võime kokku puutuda. Kõigis inimestes on olemas võimas tajumisväli, mis on oma olemuselt ühtaegu nii füsioloogiline kui ka teadlik. 

Paljude inimestega on tulnud jutuks narkootikumid vs psühhedeelikumid, ning pea alati kogen teise poole ebamugavustunnet seda teemat käsitledes. Selgub, et teadmatusest pannakse need kaks gruppi ühte patta ja kogetakse tõrjuvat hoiakut kogu terviku suhtes. Hoolimata sellest, et psühhedeelikume on aastatuhandeid põlisrahvaste traditsioonides tervendusriitustel kasutatud, ning isegi kanepit uurivad teadlased on sadu uurimusi tootnud selle imetabase taime mõjudest inimese organismile ja psüühikale. Nüüd on kõigil võimalus kohtuda ESTRA presidendi endaga ja kuulda huvi korral nende teemade kohta põhjalikku ülevaadet. Soovitan väga, sest Alar Tamming on antud teemaga rohkem kui kursis ja oskab vastata kõikidele küsimustele.

https://www.facebook.com/events/300752823710147/

Soovitan teemaga tutvumiseks ja psühhedeelikumide hingeliste traumade raviks kasutamisel tutvuda Telegrami artikliga siin: 

http://www.telegram.ee/vaimsus/ravi-psuhhedeelikumidega-voib-aidata-tajuda-end-tervikuna

Eelmine
Mesinädalatest usalduskriisini
Järgmine
Kuidas alustada meditatsooni?

Vastused puuduvad

Email again: