Jumal Sinuga!

Tule koos minuga Kreekasse Evia saarele meditatsiooni- ja seikluslaagrisse astumas KREEKA IIDSETE JUMALATE JÄLGEDES 21.-30. septembril 2016. 

Programm Meie programm näeb ette 10 päeva rahulikus tempos kulgemist suvisel Kreeka saarel. Teeme juhendatud meditatsioone, käime mägedes matkamas, seikleme, oleme kunstilised ja loovad, joogatame, tutvume kohaliku (toidu)kultuuriga. Kuid meil on aega ka puhata rannas ja istuda vaikuses. Kogu programm on rangelt vabatahtlik. Grupi minimaalne suurus on 8 ja maksimaalne 14 inimest. 

Koht Almiropotamos, Evia saar, Kreeka
Majutus: Diamond Apartments – apartament kahese magamistoa ja elutuba-köögiga. Köök on hästi varustatud.
2 randa asuvad 5-7-minutise jalutuskäigu kaugusel. Evia saar on Kreeka suuruselt teine saar pindalaga umbes 4000km2. Saar pole välisturistide seas kuigi tuntud, kuid kreeklased ise armastavad seda kohta palavalt. Saarel on lisaks imelistele randadele ka mäetipud, jõed ja lopsakad metsad. Toit on puhas ja päikese maitsega – see tuleb kohalike farmerite puhastelt põldudelt. Midagi siin pole tehtud ainult turistidele, seega on pea igas tavernas garanteeritud maitsvad söögid. Almiropotamos on väike kaluriküla mitmete tavernate, väikeste hotellide ja paari minimarketiga. Küla kulgeb piki rannajoont (mööda avalikku liivaranda), kuid lühikese autosõidu kaugusel on mitmeid väikseid ja peidetud lahesoppe.

Hind 525€ sisaldab majutust, rendiautot, kütust, teemakse, praamipileteid ja kogu programmi (jooga, matkad, meditatsioonid, ekskursioonid). Enda kanda jääb söök ja lennukipilet. Süüa saab osta kohalikest minimarketitest, aga käime ka turul ja vajadusel sõidame lähima linnakese supermarketisse (35 km).

Oleme planeerinud ühte apartementi 3-4 inimest, seega saab toidukulusid jagada toakaaslaste vahel. Väljas söömine on umbes 10-15€ kord, kui minna kambakesi, tellida kuhjaga ja jagada arve võrdselt. Väga kokkuhoidlik inimene võib päeva toidurahaks arvestada 5€ päev, kes sööb rohkem või tihemini, see saab 10-15€ hakkama. Kindlasti võiks arvestada paari korra väljas söömisega, sest just kohalike valmistatud toit on see, mis eelmistes laagrites osalejatel eriti eredalt meeles on! Saadaval on palju maitsvaid kohalikke puu- ja köögivilju, Kreeka erilist jogurtit meega ja loomulikult kohalike talumeeste tehtud veine. 

Lennupilet tuleb igaühel ise muretseda. Kuupäevad oleme sättinud Tallinn-Ateena-Tallinn otselendude järgi. Seda lendu pakub Aegean Air ning nende kodulehe http://en.aegeanair.com/ kaudu peakski pileti ostma. Viimati uurides oli hinnaks 182€, kuid mida lähemale aeg jõuab, seda kallim on pilet. Logistikat, matkasid ja kohalikku elu tutvustab ja viib läbi Nele, kes on saarel elanud. Ta teab ilusamaid peidetud randasid, parimaid söögikohti ja unustatud matkaradasid ning pursib pisut kreeka keelt.

Mina pakun laagrilistele joogat, meditatsioone ja psühhoteraapia tehnikaid, et vaadelda küsimuse all olevaid mustreid ja suhteid. Lisaks elustame vestlusringides Kreeka iidsed jumalad ja uurime müütide kaudu kujunenud psühholoogilisi inimtüüpe, kelle juured ilmnevad ka meis endis (Athena, Hera, Hestia, Aphrodite, Eris jne). 

Esimest korda on laagrisse oodatud ka lapsed vanuses 7-16. Hind ühele lapsele on 330€. Koha broneerimiseks 125€ ettemaks, teine osa 200€ - 30. juuniks, kolmas osa 200€ - 30. augustiks.

Kui oled laagris osalemisest huvitatud, võta julgelt ühendust! Nele Rogenbaum nrogenbaum@gmail.com 5510446

Eelmine
Tee
Järgmine
Isetervenemise ajastu

Vastused puuduvad

Email again: