Blogi

Armastuse kord

Konstellatsioonimeetodi looja Bert Hellinger avastas armastuse korra seadused, mis määravad kõikide suhete toimimise meie elus. Ühed neist korrastavad igapäevaseid suhteid isikutega, kes meid ümbritsevad. Teised hõlmavad palju laiemat tasandit, mis näeb kõiki meie peresüsteemi kuuluvaid isikuid ja nendega juhtunut kui tervikut, sõltumata sellest, kas nad on elavad või surnud, kas tunneme neid või mitte.
Loe lisaks

Kannatlikkus ja frustratsioon

Kannatlikkus on elukestev spirituaalne õpe, samuti nagu viis leida emotsionaalne vabadus. Seda on hea teada, kuid siiski frustratsioon juhtub. Igal hommikul, lõunal ja õhtul kogeme palju häid põhjusi olla kannatamatu. Mida meile meedia nii teles, tänaval, kui isegi FB sõprade kaudu pakub? Kui seda või seda ei tee, siis …. Eesmärgiks vajututada alla nupud, et me kiirelt tegutseks ja sõnumit kuulda võtaks, ostu sooritaks ja oma mõttemaailma nende pakutavale “tõele” vastavaks kujundaks. Olen ise endine turundusinime ja näen hästi mismoodi “kvaliteetne” ajupesu käib. Saavutuseks on mitte vaid kaupade-teenuste müük, vaid inimeste sassis närvikavad, häiritud meeled, kasvav frustratsioon ja ärevus, mida minnakse arsti juurde tablettidega ravima.Loe lisaks

Empaatia ja ülitundlikkus

Mis vahe on empaadil ja ülitundlikul nimesel?

Aina enam räägitakse ülitundlikkusest, ning paljud inimesed leiavad neid jooni enestel. Olen märganud, et ülitundlikud ja sensitiivsed inimesed pannakse ühte patta empaatiaga. Ma leian, et neil kahel tüübil on mitmeid sarnasusi, kuid ka fundamentaalseid erinevusi, ning püüan seda selgitada.

Loe lisaks